Free Practice @ Nemunring TT // 2015-05-24

Važiuoti į  LV ar EE dar neturime su kuo, tad Kačerginė lankoma intensyviai. Gegužės 24d. su keleta bičiulių pajudėjome į trasą pasimankštinti.

Oras pasitaikė labai geras – geras sukibimas buvo garantuotas. Nuo pat pirmų užvažiavimų į trasą jautėsi, kad tempas po CR trackdays yra geresnis. Turbūt prisidėjo tai, kad nebuvo stipriai greitesnių ir stipriai lėtesnių trąsos draugų, tad buvo galima ramiai savo tempu sukti ratus.

 DSCN3534Po CR Trackdays vol.1 [2015] crash’o Dariui tai buvo pirmasis rimtas mociko išbandymas po rebuild’o. Dienos pradžioje spausti nusiteikęs nebuvo. Bet trečiu užvažiavimu įspaudė savo personal best ratą.

Ovidijus laiką pagerino (!) 10 sek. 1:35:xx pasiektas. Su Micheling PR3 tai yra drąsus laikas. Motociklas taip pat nepritaikytams tokiam naudojimui. Tikimės greito upgrade į rimtą SS klasės žvėrį. Redakcija linki įsigyti R6 ir tapti YAMAHA racing team.

Mantas savo tikslo nepasiekė, kad ir kaip norėjo. Bet geriau sveikas baikas nei 1:29:XX laikas ir puse savaitės garaže atstatinėjant motociklą. Kitavertus

1:30:XX taip pat buvo pasiekimas. Apie 4 sekundės nuskustos nuo praeito apsilankymo.

 Draugai Vytautas ir Artūras pirmą kartą lankėsi žiede. Abiems labai patiko. Tikimės, kad tai buvo tikrai ne paskutinis kartas trasoje jiems.

Vytui taip patiko Nemunring ir sportinis važiavimas, kad net užsigeidė parduoti savo banditą ir pirkti grynakraujį SBK aparatą. SS tokiam dideliam vyrui

paprasčiausiai per mažas.

 

All-in-all Ovidijus pajautė, kad Fazer600 tikrai gali būti greitesnis, Mantas tikisi, kad su 1:30:XX jau nebus nukištas į D grupę. Darius sėkmingai reabilitavosi.

Vytas žadėjo prisijungti prie CR trackdays vol. 3 [2015].

Leave a Reply

Your email address will not be published.