Coffee Racers Track Day / Sezono atidarymas @ Nemunring / 2015-04-25

Jeigu jau būti iki galo atviriems savaitė prieš renginį buvome atažiavę prisiminti įgudžių į Kačerginę, tad atidarymo renginiu, kaip ir nesigauna vadintis, bet whatever. Pirmasis renginys su LapTimer’iais. Po žiemos važiuoti dar kažkiek nedrąsu, žiedas irgi nauja vieta palaksymams (neskaitant Dariaus) tai rezultatai nebuvo nei labai blogi, nei labai geri:

Darius: 1:34.915

Mantas: 1:34.629

Ovidijus: 1:46.510

 

Darius, kažkodėl buvo nukištas į D grupę ir turėjo daug vargo lenkti labai lėtus oponentus. Mantas nepatempė stiprios C grupės tempo ir po pietų buvo perkeltas į D bei turėjo gražaus laiko apvažinėdamas Jawa’s ir motorolerius. Ovidijus komfortiškai chill’ino D nuo pat ryto ir pasižadėjo laikus gerinti “gousey”.

Per pietus BBQ su šeimomis ir draugais nuteikė maloniai. Stebino žiūrovų gausa (nejauti motosportas Lietuvoje atgimsta?). Renginio organizacija neskaitant kelių mažų smulkmenų tikrai gerai – informacija pasiekdavo dalyvius operatyviai.

Lenktynes tik stebėjome (kol nebus 1:25 laiko per free practice, ten nosies nekišime) abu važiavimai buvo smagūs stebėti. Vieninteliam kritusiam kolegai linkime kuo greičiau pasveikti ir vėl lipti ant baiko.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.